Przyjazna dzieciom

Agroturystyka to miejsce lubiane przez dzieci.

Ilość atrakcji sprawia, że tu nie ma czasu na nudę!

Basen

W okresie letnim do dyspozycji najmłodszych jest zewnętrzny basen. To jedno z ulubionych miejsc dzieci w upalne dni.

Łowienie ryb

Na terenie agroturystyki znajduje się staw z pomostem i tratwą. Najmłodsi mogą spróbować swoich sił w połowie ryb i przeprawie przez staw.

Plac zabaw

Najmłodszym gościom oddajemy do dyspozycji mini plac zabaw złożony z dwóch huśtawek, trampoliny, ścianki wspinaczkowej, domku, zjeżdżalni oraz piaskownicy.

Sport

W ogrodzie znajduje się boisko do siatkówki. Istnieje także możliwość gry w koszykówkę. Gościom udostępniamy rowery, piłki oraz sprzęt do badmingtona.

Wioski tematyczne

W okolicy znajdują się ciekawe atrakcje – m.in. Średniowieczna Osada Adama Bryla w Borkowie oraz wioski tematyczne w Sierakowie Sławieńskim i Paprotach.

Ognisko

Wieczorne ognisko z kiełbaskami i śpiewem to nie lada atrakcja. Na terenie agroturystyki znajduje się miejsce do wieczornego biesiadowania.

A gdy pada deszcz…

Jeśli pogoda nie dopisze i zmusi Was do zostania w domu, warto skorzystać z sali rekreacyjnej, w której znajduje się wiele atrakcji dla młodszych i starszych dzieci.

Poszukiwanie skrytek

Miłośnicy gry Geocaching na wsi mogą wczuć się w prawdziwych poszukiwaczy. W samym Borkowie i okolicy znajduje się kilka skrytek dla graczy na różnym poziomie.