O NAS

Agroturystyka – jak to się zaczęło?

Przygoda z Agroturystyką Domek Megalit rozpoczęła się w lutym 2007 roku. Wtedy to zdecydowaliśmy się na zmianę trybu życia i kupno domu w uroczym Borkowie. Dom był w opłakanym stanie – wcześniejsi właściciele od lat nie inwestowali w niego. Przez kilka lat staraliśmy się doprowadzić dom i ogród do stanu używalności. Większość prac wykonywaliśmy samodzielnie, przez co każda, nawet najmniejsza zmiana była źródłem satysfakcji i radości całej rodziny.

Gdy remonty dobiegły końca zdecydowaliśmy, że Domek Megalit będzie miejscem wypoczynku i błogiego relaksu – nie tylko dla nas. Otworzyliśmy go dla tych, co tak jak my kochają zieleń, śpiew ptaków, romantyczne zachody słońca i sielankowe wiejskie życie. Chętnych nie brakuje do dziś. Bardzo nas to cieszy, dlatego z roku na rok staramy się jeszcze bardziej sprostać Waszym oczekiwaniom tak, by wypoczynek na wsi był jeszcze przyjemniejszy.

Jeśli dotrwaliście do końca naszej historii, to zapraszamy Was na wieś, abyście sami mogli poczuć jej niesamowity klimat.

Czekamy na Was od maja do września.

 

Dom przed metamorfozą

2007

 

]

2021